11.8 C
Skopje
24.9.2021 - 23:03

Ознака: Маркус Флот

Маркус Флот – диригентот на „виенската ракометна филхармонија“

Атмосферата во салата е величествена. Особено во првата рунда, и навистина ми е жал што македонските навивачи мораа да ја напуштат Виена, бидејќи навиваа...