8.3 C
Skopje
12.11.2019 - 8:01

Ознака: марка

„Марка“ ги прогласи најголемите фудбалски разочарувања во 2018 година

Шпанскиот весник „Марка“ направи свој избор со најголемите фудбалски разочарувања за 2018 година. Изборот на „Марка“ доаѓа по вчерашната церемонија на која ФИФА ги прогласи...