12.8 C
Skopje
26.9.2021 - 2:45

Ознака: марија митева

Митева: Заев ветува инвестициски пакети кои нема никогаш да ги реализира

Заев ветува инвестициски пакети кои нема никогаш да ги реализира само за да ја дефокусира јавноста од корупциските афери кои се врзуваат за него...