39.8 C
Skopje
2.8.2021 - 15:38

Ознака: марија андоновска

Андоновска: Системот за вакцинирање со сериозен недостаток

Ако веќе еднаш сте пријавени на vakcinacija.mk не се пријавувајте повторно, затоа што се евидентира само датата на вашата последна регистрација на сајтот, предупреди...

Андоновска: Филипче не најде начин за доволно количини на клексан

Филипче не најде начин да има лекови кои живот значат, како познатиот Клексан, ама најде начин драстично да ги зголеми цените, обвини Марија Андоновска...