14.8 C
Skopje
20.10.2021 - 13:11

Ознака: Маргарет Квали

Важно е да се имаат соништа и да се верува во...

ЕКСКЛУЗИВНО СО НОВАТА ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА Младата актерка, Маргарет Квали, со филмовите „Беше еднаш во Холивуд“ на Квентин Тарантино и „Мојата година со Селинџер“, кој го...