29.8 C
Skopje
16.9.2021 - 17:13

Ознака: маникир

Робот за маникир лакира за 10 минути

Стартап-компанијата во Сан Франциско го претстави првиот бесконтактен робот за маникир, кој може совршено да лакира нокти за десет минути, за само осум долари. Клиентите...