-5.2 C
Skopje
24.1.2022 - 4:27

Ознака: мали места

Бектеши: Се инвестира и во малите места

Министерот за економија Крешник Бектеши, градоначалникот на општина Сарај, Блерим Беџети како и заменик-министерот за транспорт и врски, Беким Реџепи извршија увид во реконструкцијата...