-4.2 C
Skopje
17.1.2022 - 10:29

Ознака: македонски бизнисмени

Заев ги охрабри македонските бизнисмени да учествуваат на тендери на НАТО

Премиерот Зоран Заев и министерот за земјоделство, Арјанит Хоџа, одржаа работна средба со извршниот директор на бизнис-клубот на Евро-атлантскиот совет, Светозар Јаневски, претседателот Исмет...