10.1 C
Skopje
12.11.2019 - 10:41

Ознака: Лука Модриќ Рафаел Варан

„Златната топка“ за Модриќ, Варан, Мбапе или за Гризман?

Признанието ќе биде доделено на 3 декември во Париз, а италијанските „Тутоспорт“ и „Кориере дела сера“ како прв фаворит го споменуваат Модриќ Медиумите во Италија...