1.8 C
Skopje
2.12.2021 - 20:26

Ознака: Логан Пол

Јутуб-негативецот Џејк Пол не познава граници – по бројните скандали стана...

Јутуб-ѕвездата Џејк Пол се прослави на социјалните медиуми благодарение на неговата персона на негативец, шегаџија и провокатор, пренесува Си-ен-ен. Дури и неговата армија обожаватели, кои...