20.9 C
Skopje
20.8.2019 - 0:14

Ознака: Ловци на вештерки

„Ловци на вештерки” прикажан на филмскиот фестивал во Злин

Играниот филм „Ловци на вештерки", македонско-српска копродукција во режија на Рашко Миљковиќ, по светската премиера во Торонто, минатата недела имаше и европска премиера во...