11.5 C
Skopje
20.11.2019 - 8:57

Ознака: лихтеншатајн

Легендите од Крањ ја поздравија публиката на „Филип Втори“

Фудбалерите и членовите на стручниот штаб кои настапија на првиот натпревар на македонската репрезентација, на 13 октомври во 1993 година против Словенија во Крањ,...