Ознака: лидерска средба

Мицкоски: Менувањето на ставовите на Заев за лидерска средба создава несигурност...

Секому му станува јасно дека Зоран Заев бега од проблемите што ги мачат граѓаните, а кои тој и Владата што ја предводи ги создаваат....

Заев најави лидерска средба до крајот на годинава

Премиерот Зоран Заев најави дека до крајот на годинава ќе се одржи лидерска средба. На прес-конференцијата по повод 100 дена Влада, премиерот рече дека на...

СДСМ не гледа потреба од лидерска средба

Не гледаме потреба од лидерска средба, особено со човек кој нема став за ниту едно важно, национално или стратешко прашање, изјави денеска портпаролката на...

Мицкоски повика на лидерска средба

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ги повика лидерите на релевантните политички партии, да седнат и да разговараат отворено за прашањето кое што денеска е...

Почна лидерската средба помеѓу Заев и Ахмети

Претседателот на СДСМ Зоран Заев и лидерот на ДУИ Али Ахмети пристигнаа во Клубот на пратеници, каде за 14 часот беше закажана лидерската средба. Нив...

Пендаровски: Без избори, земјата ќе влезе во длабока политичка криза

Доколку не успееме да се договориме за изборите со опозицијата, тоа ќе значи влез во длабока политичка криза, која не е исклучено да премине...

Партиските лидери повторно ќе разговараат за датумот на изборите

Партиските лидери напладне повторно ќе разговараат за термин за одржување на предремените парламентарни избори, на новата средба во Вила Водно кај претседателот Стево Пендаровски,...

Села: Нема избори без присуство на набљудувачката мисија на ОБСЕ

Република Северна Македонија не може да си дозволи да одржи избори без присуство на набљудувачката мисија на ОБСЕ-ОДИХР, изјави претседателот на Алијансата за Албаците,...

Спротивставени ставови за датумот за изборите пред лидерската средба

Денеска со почеток во 13 часот во кабинетот на претседателот ќе се одржи лидерската средба на која ќе стане збор за парламентарните избори и...

Лидерска средба кај Пендаровски утре во 13 часот

Утре со почеток во 13 часот во кабинетот на претседателот ќе се одржи лидерската средба на која ќе стане збор за датумот на кој...

Banana Fish (https://animeplanet.cc/m/VZpR) Episode 24 at AnimePlanet anime planet harem

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (https://kissanimeonline.com/m/75O4) Episode 26 at website https://kissanimeonline.com. See more my hero academia kissanime