10.8 C
Skopje
28.10.2021 - 18:46

Ознака: летна балетска школа

Успешно заврши Летната балетска школа на ,,Еуролинк осигурување’’

Во големата балетска сала при ДМБУЦ „Илија Николовски – Луј“, синоќа се одржа завршниот час од Летната Балетска школа организирана од Еуролинк Осигурување. Балетската...