-3.2 C
Skopje
18.1.2022 - 1:49

Ознака: „Ланксес“

Вардар со јасна цел – вторпат да се победи во ЛШ

Оваа генерација на Вардар освои сѐ што можеше да се освои, но сега сакаме уште еден успех за крај. Повторно да го освоиме пехарот...