-4.2 C
Skopje
19.1.2022 - 7:58

Ознака: лажна лична карта

Кривична пријава против жена за приложување фалсификувана српска лична карта

Кривична пријава е поднесена против жена за приложување фалсификувана српска лична карта на Граничниот премин Белановце, соопшти МВР. – Регионалниот центар за гранични работи Север...