12.2 C
Skopje
20.9.2019 - 10:44

Ознака: ладно пиво

Како да се справиме со летните горештини

Летото е омиленото годишно време за повеќето луѓе, но кога ќе дојдат жешките летни денови најмногу од сѐ сакаме да се разладиме. Најлесно и...