Ознака: кутија за птици

Минувањето низ маките од „Кутијата за птици“ претставува опасна забава

Бројни љубители на хорор-филмот „Кутија за птици“ на „Нетфликс“, се обидуваат да ги повторат маките со кои се соочуваат главната хероина Малори (ја толкува...