10.8 C
Skopje
23.4.2019 - 10:29

Ознака: кумство

Кум без кумство

„Нова Македонија“ во неколку продолженија ќе објави извадоци од книгата „Македонија не е Грција“ од турскиот автор Ердоган Ознал. Книгата е напишана врз...