0.8 C
Skopje
17.1.2022 - 18:20

Ознака: куглар

Македонија може позитивно да изненади на СП во Чешка

По Макпетрол, со кого беше втор во Купот на НБЦ, годинашнава титула во ЛШ со Запрешиќ на Влакевски му е најголемиот клупски успех. Со...