-1.2 C
Skopje
16.1.2022 - 11:21

Ознака: Крупиште-Пробиштип

Четворица повредени во сообраќајка на патот Крупиште-Пробиштип

Четири лица се повредени во сообраќајната несреќа која се случи синоќа на патот Крупиште-Пробиштип. Од нив тројца се здобиле со потешки пореди. Портпаролот на СВР...