Ознака: крими-драма

Во „Ирецот“, Роберт де Ниро се враќа во подземјето на мафијата

Стигна и првиот трејлер на долгоочекуваната биографска крими-драма „Ирецот“ (The Irishman), во која легендарните глумци Роберт де Ниро, Ал Пачино, Харви Кајтел и Џое...

Силвестер Сталоне во улога на детектив во крими-драмата „Трага“

Објавен е трејлерот за претстојната криминалистичка драма „Трага“, која собра одлична актерска екипа. Ова е ново остварување на режисерот Брајан А. Милер, а ја...