Ознака: криминална

Европол растури меѓународна криминална мрежа

Во заедничка акција на 34 земји, вклучувајќи ја и Македонија, минатата недела беа уапсени 166 лица во операција против организиран и тежок меѓународен криминал...

The Rising of the Shield Hero Season 2 (https://kissanimeonline.com/m/KVeX) Episode 1-Preview at KissAnime kissanime

Watch Hashirama Senju vs Madara Uchiha Episode Full (https://animefreak.ws/m/7rYZ/ep-1) at AnimeFreak animefreak bleach