Ознака: крешник бесими

Бесими: Во ковид-кризата реагиравме со брзи и интерветнтни мерки

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи и министерот за финансии Фатмир Бесими, присуствуваа на работна средба во Стопанската комора на која се разговараше за...