Ознака: коњички прескокнувања

Утре ќе има турнир во коњички прескокнувања

„Јунскиот коњички турнир“ и 3-то коло од отвореното Државно првенство во прескокнување пречки за 2019 година, ќе се одржат утре, со почеток во 10...