-5.2 C
Skopje
16.1.2022 - 4:11

Ознака: Костадин Петров

Костадин Петров повторно во Металург

РАКОМЕТ Знам што значи да се носи дресот на Металург. Чест ми е и задоволство што повторно ќе бидам дел од тимот од Автокоманда, изјави...