20.8 C
Skopje
16.8.2019 - 23:00

Ознака: Комисијата за надворешна политика

Димитров: Барањето на Милошоски е саботажа и антидржавен потег

Комисијата за надворешна политика, на која излагање за остварувањето на меѓународната политика требаше да има министерот за надворешни работи Никола Димитров, и денеска не...