12.2 C
Skopje
18.11.2019 - 0:55

Ознака: комисиска расправа

Комисиската расправа за мандатот на Груевски закажана за четврток

Пратеникот Павле Богоевски во својство на претседател на Комисијата за мандатно-имунитетни и деловнички прашања за в четврток закажа седницата на ова тело на која...