27.8 C
Skopje
27.9.2021 - 18:57

Ознака: комбинаторики

Сите проекции за администрацијата на Бајден

Во период кога сѐ уште актуелниот претседател Доналд Трамп ја оспорува победата на демократскиот кандидат Џо Бајден, во медиумите се навестува дека новата администрација...