-2 C
Skopje
23.2.2019 - 10:25

Ознака: Клодиана Лала

Оружен напад насочен кон домот на новинарка

Албанската полиција сѐ уште нема информации кој стои зад оружениот напад во кој со автоматска пушка „калашников“ завчера по полноќ рафално било пукано во...