29.7 C
Skopje
24.8.2019 - 12:05

Ознака: кливленд кавалирс

Кливленд бил оштетен во првиот меч против Голден стејт

НБА лигата го објави извештајот поврзан со судиските одлуки во последните две минути од регуларниот дел на првиот финален натпревар меѓу Голден Стејт вориорс...