-1.2 C
Skopje
25.1.2022 - 15:48

Ознака: киносалите

Холивуд размислува за иднината на киносалите

Додека Холивуд се подготвува да го прослави доделувањето на „оскарите“ в недела, киносалите се обидуваат да ја намамат публиката, која повеќе од една година...