19.1 C
Skopje
24.5.2019 - 13:40

Ознака: кики предизвик

Љубовта на Кики станува опасна

Полицијата ширум светот ги предупредува луѓето да не го изведуваат „предизвикот на Кики“, откако повеќемина беа повредени при танцот инспириран од хитот на Дрејк...