Ознака: кике сетен

Кој е Кике Сетен, новиот тренер на Барсeлона?

Поранешниот тренер на Реал Бетис, Кике Сетен е потврден за нов тренер на Барселона по неизбежниот отказ кој го доби Ернесто Валверде, откако Чави...