32.3 C
Skopje
21.7.2019 - 17:31

Ознака: кејт

Кејт и Меган ги гледаа Ѓоковиќ и Надал

Сопругите на британските принцови, Кејт Мидлтон и Меган Маркл денеска првпат се појавија сами во јавност на Вимблдон, без своите сопрузи на тенискиот натпревар меѓу Новак Ѓоковиќ...

Откриена тајната на свежиот изглед на Кејт Мидлтон веднаш по породувањето

Кога се породи Кејт Мидлтон на сите прво што им падна на памет е како собра сила да излезе и да се фотографира само...