2.8 C
Skopje
7.12.2021 - 17:03

Ознака: Кеану Ривс

Кеану Ривс го смени имиџот за новиот филм

Кеану Ривс, еден од омилените холивудски ѕвезди, деновиве ги збуни своите обожаватели со својот нов изглед. Имено, 54-годишниот глумец во моментов го снима филмот...