7.8 C
Skopje
16.10.2021 - 7:25

Ознака: кафана Лантерн

Кафана Лантерн – срцето на Дебар Маало во ново руво

Во нов амбиент и незаменлива автентична атмосфера, кафана Лантерн на ул. Боемска 2 во Дебар Маало им овозможува на сите гурмани и обожаватели на...