24.8 C
Skopje
27.7.2021 - 9:33

Ознака: кауч

Луѓето собираат пари за да му купат нов кауч на милијардерот...

Луѓе од целиот свет собираат пари преку Интернет со цел да му купат нов кауч на Илон Маск, чие богатство се проценува на 19,2...