13.8 C
Skopje
23.9.2021 - 23:33

Ознака: Катче за родители

Кои се најтешките детски прашања?

Катче за родителите Прашање: Зошто веќе нема диносауруси? Одговор: Кажете му на детето дека приближно пред 65 милиони години голем астероид се судрил со Земјата при...