27.2 C
Skopje
18.7.2019 - 16:18

Ознака: катар ервејс

„Катар ервејс“ ги инспирира патниците да го разбудат авантуристот во себе...

Патниците што ќе резервираат лет од 10 до 18 септември може да ги искористат одличните цени на летови кон голем број возбудливи дестинации како...