18.3 C
Skopje
17.6.2019 - 3:19

Ознака: Карин Кнајсл

Кога танцот не е танц?

Валцерот на рускиот претседател Владимир Путин со шефицата на австриската дипломатија беше повеќе од еден маркетиншки трик. Тоа беше забивање нож во срцето на...