27.8 C
Skopje
27.9.2021 - 21:00

Ознака: капач

Се удави капач во Претор

Доцна попладнево се удавил капач во Претор, според неофицијални информации. Според очевидци станува збор за млад капач од Ресен. До несреќата, наводно, дошло откако тројца...