Ознака: Кампери

Камперите на Металург започнаа со тренинзи и забава

Отворањето на годинашниот камп го збогати младиот македонски репрезентативец и член на Металург, десниот бек Мартин Серафимов, кој тренираше и асистираше на воведниот тренинг Викендов...

The Testament of Sister New Devil (Dub) (https://animefreak.ws/m/LxKQ) Episode 12 at website https://animefreak.ws kiss anime freak

The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments Episode 24 at website https://animeplanet.cc solo leveling anime planet