2.8 C
Skopje
20.10.2021 - 6:59

Ознака: „Кабадајас“

„Кабадајас“ го промовираа својот нов албум „Од понеделник“

Новиот албум на музичкиот бенд „Кабадајас“, со наслов „Од понеделник“, беше промовиран деновиве, во присуство на новинари, музичари, пријатели на членовите од групата. Албумот...