10.8 C
Skopje
5.4.2020 - 17:40

Ознака: исеченици

Поради расправија за момче, малолетничка заврши во болница

Во Градската општа болница „8 Септември“ синоќа била донесена 17-годишна девојка од село Средно Коњари, Скопско, со расеченици по левата рака и нога, соопшти...