20.9 C
Skopje
20.8.2019 - 1:55

Ознака: интернет-ѕвезда

За Данска играа продавач, студент, интернет-ѕвезда…

За фудбалската репрезентација на Данска, која загуби со 0-3 на гостувањето кај Словачка, во тест-натпревар, во средата, играа продавач, студент и интернет-ѕвезда во т.н....