29.8 C
Skopje
18.6.2021 - 14:46

Ознака: Илија Пиперкоски

„Дедо и внук“ од 12-ти декември во кино „Милениум“

Филмот за кој се зборува, филмот кој отвори многу болни теми во општеството, филмот за цената на детскиот живот, од 12-ти декември во Скопје. Најновото...

Објавен трејлер за филмот „Дедо и внук“, наскоро премиера во Охрид

По комплетирањето на техничките и продукциски делови, деновиве е објавен и првиот официјалниот краток спот за филмот „Дедо и внук“, првиот долгометражен филм на...