16.7 C
Skopje
27.5.2019 - 10:04

Ознака: илиев

Дејан Илиев го продолжи договорот со Арсенал

Македонскиот репрезентативен голман Дејан Илиев останува во дресот на Арсенал, откако клубот потврдил дека македонскиот голман го продолжил договорот за уште две години. Илиев на...