-4.2 C
Skopje
19.1.2022 - 23:13

Ознака: Иван Чупиќ

Вардар со јасна цел – вторпат да се победи во ЛШ

Оваа генерација на Вардар освои сѐ што можеше да се освои, но сега сакаме уште еден успех за крај. Повторно да го освоиме пехарот...