-5.2 C
Skopje
16.1.2022 - 4:52

Ознака: „Знакот“

Филмот „Знакот“ на Венинова ќе го види канската публика

Во Сараево заврши снимањето на краткометражниот игран филм „Знакот“ на Елеонора Венинова, кој ќе го отвори годинашното издание на „Канс директорс фортнајт“. Како што...